Tesisat Tıkanıklık Sorunu Nasıl Çözülür ?

Tesisat Tıkanıklık Sorunu Nasıl Çözülür ?

Yaşam alanlarında yapılan tesisat kurulumu yanlış biçimlendirilmiş ise kullanım alanında: su sızıntılarına, tuvalet ve gider tıkanıklıklarına, pis kokulara neden olur. Bu sorunların yaşanmasının temel sebebi yaşam alanınızın iyi bir tesisat kurulumuna sahip olmamasıdır. Belirtmiş olduğumuz sorunlardan bir tanesi veya birkaç tanesi ortak kullanım alanlarınızda görülüyorsa kesinlikle bir uzman kuruluşa başvurmanız gerekmektedir.

Bu site üzerinden uzman tesisatçılara ulaşarak lavabo, gider borusu, klozet, tuvalet ve logar tıkanıklıkları hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm tesisat işlemlerini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Tıkanmış olan lavabonuzu pompa yöntemi ile açabilirsiniz. Kullanacağınız pompayı biraz küçük seçmelisiniz çünkü diğer pompalar lavabo için büyük gelebilir.

Pompayı süzgece yerleştirin. Sonrasında pompanın çevresinden hiç hava almadığını kontrol edin.

Pompanın hava almaması için lavabo içerisinde bir miktar su olması işinizi kolaylaştırır.

Eğer ki tıkanıklığa sebep olan madde lavabo giriş kısmına yakınsa tıkanıklık sorunu çözülür. Ancak tıkanıklığa sebep olan cisim uzakta ise bu işlem işe yaramayacaktır.

Bu site üzerinden uzman tesisatçılara ulaşarak lavabo, gider borusu, klozet, tuvalet ve logar tıkanıklıkları hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm tesisat işlemlerini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz. Tuvalet ve gider tıkanıklıkları, pis kokular gibi rahatsız eden sorunların yaşanması genellikle yapılan tesisat sırasındaki işçiliğe bağlıdır. Tuvalet giderinin eğimsiz olması, tesisat sırasında içeride moloz, harç ve benzeri yığınların kalması gibi durumlar Su sızıntıları, tuvalet, gider tıkanıklıkları ve pis kokuları tetikler.

Tesisat Çözümleri

Uzman Su Tesisatçı

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası